«АРПІ Запоріжжя» провело свій перший поєдинок іншого етапу чемпіонату України з фут залу серед команд першої ліги

3

На виїзді підопічні Олега Зозулі зустрілися з івано-франківським «Ураганом-2». Суперник, як і «АРПІ», на першому етапі виграв свою зону, а завдяки грі у рідних стінах вважався фаворитом. І дарма. Вже на п’ятому ятій хвилині Олександр Оліщук відкрив рахунок, а на чотирнадцятій Максим Почебут його подвоїв. Після перерви «АРПІ» заграло ще більш впевнено і результативно. Забивши на двадцять першій і тридцять третій хвилинах, Почебут оформивши хет-трик, а жирну крапку у матчі на тридцять девятій поставивши Михайло Трубаров.

5:0 «АРПІ» тріумфує в гостях, а тридцять першого березня вже вдома спробує розвинути цей успіх у матчі проти ще одного представника Івано-Франківська «Віза-Вторма».

Тім годиною у лідерах перебуває «МКВ», який встиг провести вже дві зустрічі. На виїзді одесити обіграли «Ураган-2» 4:2, а вдома зіграли внічию 2:2 з «Віза-Вторма».