БК «Запоріжжя» перемагає головного конкурента у Харкові

4

На початку гри господарі завдяки зусиллям Козлова та Барнса оформили солідний відрив, додавши до нього п’ять із семи влучань із-за дуги. Як результат – 26:16 після першої десятихвилинки. На це гості відповіли своїм ривком – щільна гра у захисті та лідерські якості Щепкіна — й рахунок перед великою перервою майже рівний. У третій чверті запоріжці нарощували темп, раз по раз проникючи у трисекундну суперника. Харків’яні не знайшли протидію швидкісним проходах Кожем’якіна, Ткачука та Щепкіна.

Двадцять один бал за п’ятдесят ятихвилинний відрізок поєдинку та тридцять за підсумком чверті нівелювали намагання господарів на вдалий результат. Фінальна сирена зафіксувала перемогу гостей – 96:81. Запоріжці зрівнялися із Політехніком за кількістю перемог – шість у двадцяти семи поєдинках.

Наступним випробуванням для наших хлопців ставши виїзд до одноосібного лідера Суперліги – «Дніпра». Лідер Суперліги в перші двадцять хвилин звітного поєдинку демонстрував тотальний контроль – більше сімдесяти відсотків кидків досягли мети. Господарі домінували на щитах та за всіма статистичними показниками виглядали якісніше за опонентів. За різниці плюс тридцять один на користь Дніпра команди пішли на велику перерву. Друга половина гри, схоже, стала дограванням поєдинку. Запоріжці виграли заключну десятихвилинку, але на кінцевий результат це ніяк не вплинуло. 97:77 – перемога фаворитів двобою.

В іншій грі «Авантаж-Політехнік» здобув домашню перемогу над Миколаєвом 92:90 та обійшов БК «Запоріжжя» у боротьбі за сьоме місце Суперліги. Тому наші хлопці знову завітають до географічних сусідів. Перший поєдинок серії до двох перемог відбудеться на майданчику Дніпра 30-ого березня.