БК «Запоріжжя» у напруженій боротьбі складає зброю перед «Дніпром»

2

У першій грі плей-офф одноосібний лідер Суперліги в домашньому поєдинку традиційно оформлює потужний стартовий ривок – плюс вісім за результатами першої чверті. Далі снайперські здібності Кожем’якіна та легка розслабленість господарів дозволяють запоріжцям скоротити відставання до двох очок. На початку другої половини дніпряни наворожили хто у домі хазяїн та зусиллями Глєбова, Шунделя та Ревзіна роблять ривок плюс сім. І знову гра у наздоганялки для гостей,яка майже відзначилася сенсацією. Прорив Анісімова за хвилину до завершення основної частини грі – і мінус два для БК Запоріжжя. Альо кілька невикористаних шансів так і не дозволили обіграти головного претендента на чемпіонство. Запоріжжя поступається 82:85

У домашній грі із Дніпром запоріжці одразу включилися в боротьбу на максимальних швидкостях. Кондраков та Нікітін першими набирають балі. Далі – контр відповідь Тимофеєнка та Глєбова. Більш активнішими у першій чверті були все ж таки наші хлопці, не в останню чергу через реалізовані кидки з-за дуги перший ігровий відрізок відзначився їх двозначною перевагою – 24:14. Надрезультативну другу десятихвилинку виграє Запоріжжя – 30-26 і різниця у рахунку зростає до плюс чотирнадцяти. Кожем’якін влучає три з трьох дальніх кидки з восьми точних командних. Дніпряни оговтались на початку третьої чверті. Ривок плюс шість, далі наполеглива та швидкісна гра у нападі, щільний захист — і врешті-решт, рахунок стає рівним – 58:58. Дніпрянам вдається відірватися на чотири балі.

Заключна десятихвилинка – і Запоріжжя завдяки вдалим діям Нікітіна та Кожем’якіна повертає перевагу плюс два. Ворнік з триочковим та Щепкін з середньої дистанції долучилися до рифку 11:0 для господарів і відриву плюс сім загалом. Цю різницю знову нівелювали дніпряни. За хвилину до кінця ігрового часу – паритет у рахунку – 78:78. Альо міцнішими нерві виявилися у фаворита поєдинку, який у драматичному двобої виходить у півфінал розіграшу Суперліги – 82:78 – перемога Дніпра.

Отже, у рівній грі і напруженій боротьбі Запоріжжя вибуває із цьогорічного розіграшу Суперліги. Маємо надію, що наступний сезон буде більш вдалим для наших хлопців.