Чинній чемпіон України ГК «МОТОР» проекзаменував «молодшого брата» «ZTR»

10

Молода команда суперників постаралася дати бій, але не вистачило майстерності і молодечого запалу ненадовго. Лише на 13 хвилин. Та слід віддати належно, адже протистояли діючому чемпіону переважно гравці 2000-го року народження, а Патрік Ромбел представивши на матч «крупнокаліберний» моторівський арсенал. Не вистачало лише Сергія Шельменка, Віктора Кірєєва, а також білорусів Максима Бабічева і Бориса Пуховського, що лише тількі але повернулися зі складу збірних команд. Сили були нерівні спочатку. Без особливих проблем Павло Пачковський відкриває рахунок у зустрічі його ініціативу підхопив Айденас Малашінскас – 2: 0 на 2-й хвилині матчу. Тільки після цього «розмочили» рахунок гості — у воротах Антона Терехова відзначився Руслан Гончаров – 2: 1. Юні опоненти спробували нав’язувати зв’язати боротьбу досвідченому лігочемпіонськими баталіями «Мотору» і майже до середини тайму трималися недалеко від лідерів, чому значною мірою сприяв голкіпер гостей Максим В’юник.

На шкода і уболівальників і всієї команди гостей, гідного опору не вистачило і до половини першої тридцяти мінутки. Вже на 12-й хвилині зустрічі, впевнений «сейв» В’юник обернувся травмою,через що голкіпер і вибув з гри. Шанс отримав його колега Олександр Ковальчук, який заступив на захист останнього рубежу, за рахунку — 9: 7. З цього моменту українські титани розгорнули масштабну переможну кампанію: забивали Захар Денисов, Євген Буйненко, Артем Козакевич, результативно «відривалися» Дмитро Тютюнник та Євгеній Жук. В’ячеслав Дідушенко бере тайм-аут але підопічні Патріка Ромбела було вже не зупинити. Як підсумок передбачувана вікторія з перевагою в 26 м ячів.

Більш серйозне випробування команді Патріка Ромбела належить 14 квітня, коли також в СК «МОТОР СІЧ» відбудеться матч проти «Донбасу», третьої команди турнірної таблиці.