Фінал кубку області з баскетболу завершився у Запоріжжі

11

Майже без інтриги. Фінал кубка області завершився перемогою команди ЗНТУ, що практично розтрощила свого суперника – «Супер Коржика».

Перший період гри команди ще потроху розгойдувалися. І хоча ЗНТУ на правах фаворита вели у рахунку 26:17, «Супер Печенюшка» також часу не гаяла, намагаючись наздогнати свого опонента. Взяти гру під свій контроль та нарешті встановити комфортну перевагу, баскетболісти ЗНТУ відклали на другу десятихвилинку. Як результат – хлопці практично вдвічі переграли «Супер Коржика» 62:27.

Цього року на трофей претендували сім команд, серед яких були і гості з Токмака та Мелітополя. Більшість матчів турніру пройшли у впертій та цікавій боротьбі. Все ж таки варто віддати належно команді «Супер Печенюшки», адже саме цей колектив потіснив таких фаворитів, як команду ЗНУ.

Третій період також не ставши сенсацією. За рахунку 95:37, гравці ЗНТУ доводили гру до свого логічного завершення. У підсумку 118:60 і кубок Запорізької області ЗНТУ знову залишає у себе.