Гандбольна дуель «МОТОР» — «Донбас» відбулась у Запоріжжі

2

Майданчик спортивного комплексу «МОТОР СІЧ» ставши справжньою гандбольною Меккою цими вихідними.

Першими лицем до лиця зійшлися діючий чемпіон та один з головних претендентів на бронзові медалі поточного сезону Суперліги. Підопічні Патріка Ромбела відразу заробити повели у рахунку, хоча гандболісти «Донбасу» всіма силами намагалися тримати баланс цифр на табло. На 20-й хвилині першого тайму відставання номінальних господарів становила 3 м ячі, проте дещо затяжна гольова тиша з боку «Донбасу» призводить до того, що «МОТОР» має вже 7 пунктів переваги. На перерву команди пішли за рахунку — 14:22.

Наступний 30 хвилинний відрізок у рамку заступивши Антон Терехов, який вийшов на зміну Віктору Кірєєву. Гра щомиті набирала обертів. 17:24, 19:25, 21:28. Підопічні Івана Фучеджі зберігали дистанцію відставання в 6-7 м ячів. Проте сил аби протистояти команди рівня Ліги чемпіонів вже помітно не вистачало. Натомість гравці «МОТОРу» лише входили в кураж – 23:33 23:36. Різниця ставала все більшою. Як підсумок з рахунком — 27:45, ще одна гандбольна дуель завершилася на користь ГК «МОТОР».

Серед найрезультативніших в лавах провідної команди були Павло Пачковський, Євген Жук – 7 і 6 голів відповідно, Захар Денисов, Юрій Кубатко і Олексій Шинкель по 5 забитих у кожного. Найбільш старанним у складі «Донбасу» виявився Валерій Іванов – 9 точних кидків.