ГК«МОТОР» у яскравому поєдинку переміг ГК«ЗТР»

4

«МОТОР» знову переміг «ЗТР». Втретє у поточному чемпіонаті флагмани вітчизняного гандболу зустрілися на майданчику палацу спорту «Запоріжалюмінбуд».

Втретє «ЗТР» намагався відібрати очки у свого головного конкурента, і втретє команду, серед іншого, підвела лава запасних. Починали суперники неквапливо, і перший гол численні глядачі побачили аж на четвертій хвилині. Далі з результативністю проблем не виникало. Ще чотири хвилини і рахунок вже 5:3 на користь «Мотора». Чемпіон продовжував нарощувати перевагу, яка в середині тайму сягнула шести м ячів. Здавалось, на цьому інтрига і померла.

Однак «ЗТР» зумів знайті у собі сили і зробити камбек, зрівнявши рахунок. 12:12 на двадцять восьмій хвилині, а тайм завершився з мінімальною перевагою «Мотора» 14:13. Початок іншого ставши справжньою перестрілкою. Суперники миттєво відповідали результативними атаками, рахунок тримався рівним і швидко зростав. Втім, діяти в такому темпі фактично одним складом у «ЗТР» виходило до середини тридцяти хвилинки. Далі у команди залишилося бажання грати, однак не залишилося сил. «Мотор» спокійно довів матч до впевненої перемоги з рахунком 33:28. Найбільш результативними у зустрічі стали гравці «ЗТР» Олексій Ганчев і Олександр Тільте – по шість голів, Акіменко Андрій, Дмитро Артеменко і максим Карамишев – по п’ять. Власне, окрім них у складі команди закидавши лише один гравець і лише один м’яч, тоді як у «Мотора» бодай одним голом відзначилися одинадцять гандболістів.

У турнірній таблиці «Мотор» підтягнувся до «ЗТР» на відстань чотирьох очок, маючи при цьому шість матчів у запасі. Наступний поєдинок чемпіон має провести 28 березня з нетішинським «Енергетиком», «ЗТР» у цей же день прийматиме нині третій «Донбас».