Скільки медалей привезли українці з Дефлімпіади-2017

0

Українські спортсмени з вадами слуху, показали відмінні результати на міжнародній Дефлімпіаді-2017, яка проходила в Туреччині. На їх рахунку — 99 перемог, з яких 21 — це першість.

Новину повідомляє «Преса України».

Дефлимпиада 2017 — змагання серед спортсменів з вадами слуху — зараз завершуються в Туреччині. Заключний комплект медалей української збірної завоювали футболісти. У матчі за золото наші співвітчизники зіграли в нульову нічию з господарями турніру, а в серії післяматчевих пенальті поступилися — 4:3.

За 11 днів змагань українські спортсмени завоювали 99 медалей. Серед них — 21 золото. В загальнокомандному рейтингу Україна — на другому місці. Хоча нагород могло бути і більше, якби не турецькі судді. В української команди до них чимало зауважень. Зокрема, наші спортсмени вимагали замінити суддів у змаганнях з волейболу.

Нагадаємо, в німецькому Лейпцигу відбувся заключний турнір Чемпіонату світу з фехтування. Українка з міста Миколаїв 26-річна Ольга Харлан стала переможницею у змаганні на шаблях, вигравши у своїй суперниці з Тунісу.