У Запоріжжі військові частини міста та області вступили у боротьбу за звання переможця на турнірі з футболу

17

Приблизно пів року тому, силами ініціативної громадськості, яка має безпосереднє відношення до силових структур та не уявляє своє життя без футболу, вдалося організувати цей спортивний захід.

Чемпіонат проходитиме у п’ять турів, в яких визначають не тільки переможців, але й виявляють кращих гравців матчу та бомбардирів. Усього у змаганнях беруть участь 6 колективів силових структур.

Матч між Державною казначейською службою України та військовою частиною 3033, видався напрочуд емоційним та видовищним. Жодна команда не хотіла поступатися супернику та втрачати перемогу. І вже на восьмій хвилині гравець військової частини 3033 відкрив рахунок. А за чотири хвилини, команда знову подвоїла свою перевагу. 0:2 і колективи йдуть на перерву.

Друга двадцятихвилинка ознаменувалася справжнім зорепадом голів. Військова частина 3033 продовжувала збільшувати свій відрив, однак і команда ДКСУ нарешті почала раз по раз засмучувати воротаря суперника. Вже ближче до завіси гри рахунок став нічийним 4:4. Однак, команда військової частини 3033, довела розпочате до кінця. Поклавши ще два м ячі у сітку воріт опонента, колектив поставивши остаточну крапку у матчі 4:6.