В Англії завершився Чемпіонат Світу з карате за версією FSKA

3

З медалями світової першості повертаються додому підопічні Петра Касьяненка. В Англії де проходив Чемпіонат Світу з карате за версією FSKA змагалися понад 700 кращих спортсменів з 19 країн світу. За умов такої високої конкуренції у складі збірної вдалося відзначитись одразу трьом нашим спортсменам. Найбільших успіхів каратисти досягли в командних видах протистоянь. Разом з білоцерківськими каратистами бердянці увійшли до складу команди з ката. Українські спортсмени перемогли в категорії 15-17 років, і Андрій Безродний ставши чемпіоном світу. У категорії 13-14 років срібну медаль завоював Микита Пашков. Боротьба в особистому куміте не складніше. Андрій Безродний, що ставши одним з наймолодших учасників в категорії 15-17 років, завоював бронзу. Також бронзу він взявши в особистому розділі програми ката. У категорії 11-12 років особистого куміте Микита Пашков теж посів третє місце.