Впевнена перемога ГК «МОТОР» в Чемпіонаті України

0

І знову плюс тридцять. ГК «МОТОР» вдруге поспіль перемагає суперника в чемпіонаті України з різницею в три десятки м’ячів. Минулого разу був битий нетішинський «Енергетик», тепер — столичний «ЦСКА», який підопічні Миколи Степанця приймали на домашньому майданчику. Гості діючі бронзові призери суперліги, однак цей статус не нівелює колосальної різниці в класі між ними і чемпіонами України. Перший тайм — 19: 8, другої — 25: 6. Підсумковий рахунок 44:14. Майже чверть голів господарів — 10 — в активі крайнього Ігоря Сороки. Тепер «МОТОР» цілеспрямовано готуватися до дійсно серйозного протистояння — третього матчу поточного чемпіонату проти «ЗТР», який відбудеться 31 березня. Пряма трансляція на телеканалі «АЛЕКС», початок матчу о 17.00. http://alextv.zp.ua