Запорізькі спортсмени блискуче виступили на змаганнях національной першості з сумо

5

Вихованці спортивного клубу «Хорта» у складі збірної області показали блискучий результат на змаганнях національной першості у Луцьку.

Карина Колесник стала триразовою чемпіонкою України — серед спортсменів до 21-ї до 23 років, і в змаганнях юніорів у вазі 60 кг Катерина Жданович у вазі 55 кг стала кращою у змаганнях дорослих та третьою серед спортсменів до 18, 21 і 23.

Відзначилася в цій же віковій та ваговій категорії Ірина Дорошенко. Дві бронзи завоював Антон Чепур серед спортсменів до 18 і 21 років. А також виборов золото дорослого чемпіонату України у вазі 60 кг Данило Капранчук тріумфував у командних змаганнях «стінка на стінку» — у складі збірної Запорізької області наш спортсмен дістався до фіналу національних змагань. Програвши лише вирішальну битву харків’янам, запорожці здобули срібло.