Запорізькі спортсмени відзначилися на Кубку України з веслування на байдарках та каное

6

У складі збірної Запорізької області, були спортсмени з Запоріжжя, Енергодару та Оріхіва. На олімпійській дистанції 1000 м у каное двійці спортсмен ДЮСШ Локомотив Лев Кірпік разом зі спортсменом із Дубно Владом Братащуком в напруженій боротьбі вибороли золото. В активі запоріжця вже є бронзова нагорода у заїзді каное одинаками на 500 метрів, які він виборов днем раніше.

Срібну нагороду отримав енергодарець Денис Давидов у заїзді каноїстів на 5000 метрів. Цілий врожай медалей зібрала Людмила Бабак. Вона стала першою на дистанції 5000 метрів в каное одиночці. А також виборола три срібла та одну бронзову медаль у каное одиночці та каное двійці на дистанціях 500 м та 200м.

Натомість, Артему Синявському та Володимирові Лазарєву не вистачило декілька секунд, аби ввійти до трійки призерів у заїзді байдарок двійок на дистанції 1000 м.