Запорізькі спортсмени взяли участь у чемпіонаті України з карате

12

Чотири сотні спортсменів з дванадцяти областей нашої країни взяли участь у чемпіонаті України з карате (версія SKIF). Змагання за участю найсильніших каратистів країни відбулося в Києві.

У складі збірної команди Запорізької області боротьбу за нагороди першості спортсмени вели бердянського клубу «Дзаншін». У напруженій поєдиках наші спортсмени завоювали 4 перших, 5 других та три третіх місця. Дві золоті медалі завоював в куміте сьобу-іппон і санбон інструктор клубу Дмитро Бєляєв. У категорії 10-11 років Полянський Владислав ставши переможцем у куміте шобу — іппон і третім в куміте сьобу — санбон. А Макар Кузьмінов завоював 2 місце в куміте сьобу — іппон. У розділі ката в категорії спортсменів до 9 років золоту медаль завоював Єгор Ведерніков, Павло Іщенко ставши іншим у віковій категорії до 7 років. Ще одну срібну медаль в скарбничку бердянської команди принесла Марія Псел.

Не залишилися без нагород наші спортсмени і в командних виступах. У розділі ката друге місце серед спортсменів до 9 років завоювала команда у складі Микити Неженцева, Данила Толстого і Дмитра Новікова. А бронзовими призерами чемпіонату серед спортсменів категорії до 11 років стала команда у складі Марії Псел, Влада Полянського і Макара Кузьмінова.

Ще один комплект бронзових нагород в розділі куміте виборола команда у складі Влада Шкреба, Влада Полянського і Макара Кузьмінова