Запорізький ГК «МОТОР» здобув дострокову перемогу у чемпіонаті Украіни

5

Ювілейна, п’єр ятдесята, чемпіонська. Рівно півсотні матчів провели між собою «Мотор» і «ЗТР», і саме останній приніс незмінному переможцю чемпіонату України останніх років не тільки двадцяту перемогу поспіль над головним суперником, а й шостий титул. Ціна результату поєдинку була надмірно високою.

«ЗТР» у випадку виграшу переводив, за регламентом, з’єднання ясування стосунків за золото внутрішньої першості у плів-офф до двох перемог, «Мотор» влаштовувала навіть нічия для завоювання дострокового чемпіонства. Матч розпочався вдало для підопічних Віталія Ната. Вони двічі вели – 2:0 на третій і 4:2 на сьомій хвилині. Далі – провал. «Мотор» вирвався вперед 8:5. Наставник «ЗТР» взявши тайм-айт, та він не допоміг. «Мотор» легко проходив чужу розгублену оборону, незабаром його перевага становила вже п’ять м ячів, а на перерву номінальні господарі майданчика пішли ведучи 17:13. Та й третє вилучення на двадцять сьомій хвилині одного з лідерів «ЗТР» Олександра Тільте зіграло свою роль.

До середини другої половини зустрічі «ЗТР» успішно ліквідовував дефіцит закинутих м ячів, і навіть мінімально вів у рахунку. Альо після сорок восьмої хвилини знову далися взнаки коротка лава запасних віце-чемпіона, і більш збалансований і рівноцінний склад чемпіона.

«Мотор» знову відірвався і більше не дозволив супернику повертати інтригу у протистоянні. Підсумок – 35:29 і його дострокова перемога у чемпіонаті. Найбільш результативним у матчі ставши крайній «Мотора» Артем Козакевич – десять м ячів.

Святкували переможці не довго. Адже чотирнадцятого травня їм потрібно було грати на виїзді матч-відповідь чвертьфіналу кубка України з ужгородським «Закарпаттям» в гостях. Натомість із «ЗТР» «Мотор» ще може зустрітися у цьому сезоні.

23 — 24 травня в Запоріжжі відбудеться фінал чотирьох кубка України, куди потрапили обидві команди, разом із «ЗНТУ-ЗАБ» і «Донбасом».