Запорізький «МОТОР»- «Політехнік», гучна перемога чемпіона УкраЇни

7

Проекзаменував гостей зі Львова діючий чемпіон ГК «МОТОР». Для обох команд цей матч став іншим за два дні. Але різниця в класі була захмарною. Альо такої результативності, чи то такої навпаки її відсутність стала повною несподіванкою.

Геннадій Комок та його захисники зберігали Моторівські ворота «сухими» до 17-ї хвилини першого тайму При цьому на табло було вже 21: 0 на користь підопічних Патріка Ромбела. І от нарешті перший гол у складі львівської команди забиває Роман Заєць. Виснажені нечисленні львів’яні всього приїхало 10 гравців, з них -2 воротаря, практично не чинили опору «Мотор» — ні під час чемпіонських позиційних атак, ні при швидких переходах.

34: 3 підсумок першого тайму. У заключній тридцяти хвилинці гості дещо пожвавились, але наздогнати вищого на голову суперника було не можливо. Єдине залишалася інтрига чі стані рахунок львів’ян двозначним і за 30 секунд до кінця їм все ж вдалося закинути десятий м’яч до сітки воріт суперника. Натомість «МОТОР» влучно прострілював щохвилини.

За рахунку 59:10 підопічні Патріка Ромбела святкують перемогу

Вже 18 квітня МОТОР зустрінеться на одному майданчику із своїми резервістами ГК «ЗНТУ-ЗАБ»