Запорізький плавець в топ-10 Всесвітньої Універсіади

2

Запорізький плавець Сергій Шевцов зумів пробитися в топ-10 Всесвітньої Універсіади, яка в ці дні закінчується в Тайбеї. Кращого результату студенту Запорізького класичного приватного університету вдалося досягти на дистанції 100 м вільним стилем, де він зумів пробитися у фінал. Вирішальну стометрівку Сергій подолав з восьмим результатом — 49.68 сек. На дистанції 50 м вільним стилем Шевцов у фінал не пробився, а його результат 22.74 сек, показаний у кваліфікації став 21-м у загальному заліку. Крім того запорожець виступав у складі естафети 4Х100 комплексним плаванням. Український квартет зайняв у цій дисципліні 12 місце з результатом 3 хв 40.38 сек. Зовсім трохи на Всесвітній Універсіаді в Тайбеї не вистачило до другої медалі запорізької стрибуни у воду Вікторії кесарів. Виступаючи в індивідуальному розряді на трампліні 3 м, студентка Запорізького Національного технічного університету спочатку показала другий результат у попередньому раунді, а потім вийшла в фінал змагань з найкращим результатом — 312.85. На жаль, набрати таку ж кількість балів у фіналі Вікторії не вийшло. З результатом в 306.50 очок вона стала четвертою. Золото завоювала мексиканка Арантх Чавез, срібло у студентки з США Брук Христин Шульц, бронзу забрала додому кореянка Сиджуи Кім.